loader
img
img

İSTANBUL'UN TÜM SEMTLERİNE AYNI GÜN SERVİS İMKANI

Süpürge Servisi Onarımı Bakımı Ve Tamir Hizmetini Vermekteyiz.

HEMEN İNCELE
img
img

TÜM HİZMETLERİMİZ 1 YIL İŞÇİLİK VE YEDEK PARÇA GARANTİLİ

süpürge bakımı onarımı hizmetlerimiz 1 yıl yedek parça ve işçilik garantilidir.

HEMEN İNCELE
img
img

HIZLI GÜVENİLİR ŞEKİLDE ARIZA KAYDI BIRAKABİLİRSİNİZ

Dilerseniz çağrı merkezi numaramızdan dilersenizde servis talebi formunu iletebilirsiniz.

SERVİS TALEBİ

Kurtköy SÜPÜRGE SERVİSİ - 0216 313 44 46

title

Kurtköy SÜPÜRGE SERVİSİ OLARAK 1 YIL İŞÇİLİK VE YEDEK PARÇA GARANTİLİ SERVİS

Elektrikli süpürgeler çok fazla kullanılan ürünlerdir. Bakımları yapılmadığı zaman toz ve kirin daha da artmasına neden olur. Süpürgelerin bakımı yapılmazsa yerden alınan toz tekrar eve yayılacaktır. Bu nedenle özellikle ev temizliğinde çok fazla kullanılan süpürgelerden verim almak için gerekli bakımları aksatmamanız da fayda var. Süpürge bakım servisi firması olarak bakımı gelen elektrik süpürgelerini firmamıza teslim edebilirsiniz.

Firmamız elektrik süpürge tamir ve bakım hizmeti veren bir firmadır. Hemen hemen her bölgede yetkili firmalarımız bulunmaktadır. Yetkili firmalarımızın hepsi müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet vermektedir. Yapmanız gereken bizleri arayarak sorunlarınızı söylemek olacaktır. Süpürgelerin sorunlarını söyleyerek de bizlerden fiyat konusunda bilgi alabilirsiniz.

Süpürgelerin Bakımları Nasıl Yapılır?
Elektrik süpürgelerinde bulunan filtrelerde emiş kaybının en büyük nedeni ise tıkanmasıdır. Emiş kaybının yanında makinelerin çok sık ısınmasına neden olur. Bu tıkanıklığın önüne geçmek için aynı torbaları sürekli olarak kullanmayın. Torbalar dolduğu zaman kiri torbanın dışına bırakır. Bu da filtrenin tıkanmasına neden olur.

Torbasız elektrik süpürgelerinde ise su kısmını her kullandığınız da boşaltmanız gerekir. Eğer su boşaltılmazsa kötü kokular meydana gelebilir. Aynı zamanda süpürgenin boru kısmı da önemlidir. Süpürgenin hortumunda oluşan iri parçalar tıkanıklığa neden olur. Boruların tıkanıp tıkanmadığını süpürme işlemi sırasında makineden gelen sesten anlayabilirsiniz.

Elektrikli süpürge bakımların da süpürgenin yıkanabilir filtreleri bulunur. Bu filtrelerin çıkartma işlemini kılavuzlardan okuyarak öğrenebilirsiniz. Nemli kalan filtreler kötü koku yapmasının dışında arıza oluşmasına da neden olur. Süpürgeler de süpürdüğünüz uzun saplı kısmın uç kısmında fırçalar bulunur. Bu fırçalar da zamanla toz, kıl birikir. Biriken tozlardan dolayı süpürge işlev göstermez. Bu nedenle fırça kısımlarının da sürekli olarak temizlenmesi gerekir.

Yetkili Servis Firmaları Süpürge bakım servisi Türkiye’nin hemen hemen her bölgesinde hizmet veren bir firmadır. Sadece belli markalara değil her firmaya hizmet vermekteyiz. Ancak yoğunluktan dolayı randevu ile çalışan bir firmayız. İsterseniz internet sitemizde bulunan arıza kayıt formunu doldurarak müşteri temsilcilerimizin sizleri aramasını sağlayabilirsiniz. Randevu aldığınız gün mağazada olmanızı rica ederiz.

Anathar Kelime : Kurtköy Süpürge Servisi , Kurtköy Süpürge Tamiri , Kurtköy Süpürge Bakımı , Kurtköy Süpürge Onarımı , Kurtköy Süpürge Servis Tel

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

title
filter_img

SÜPÜRGE SERVİSİ

filter_img

SÜPÜRGE SERVİSİ

filter_img

SÜPÜRGE SERVİSİ

filter_img

SÜPÜRGE SERVİSİ

filter_img

SÜPÜRGE SERVİSİ

filter_img

SÜPÜRGE SERVİSİ

filter_img

SÜPÜRGE SERVİSİ

filter_img

SÜPÜRGE SERVİSİ

filter_img

SÜPÜRGE SERVİSİ

img
SERVİS TALEBİ BIRAKIN
img
AYNI GÜN SERVİS İMKANIYLA
img
ARIZALI CİHAZLARINIZA
img
ÇÖZÜM SAĞLIYALIM!
SERVİSİ ARA
WHATSAPP